.nechať dieťa spať v rodičovskej posteli!? ale prosím vás!

Autor: denisa babics | 6.4.2012 o 13:20 | (upravené 6.4.2012 o 13:35) Karma článku: 8,04 | Prečítané:  2550x

milujem svoje názory. o to viac, o čo sú silnejšie a vyjadrované s veľkou dávkou presvedčenosti. hlavne, keď o argumente, o ktorom vyjadrujem názor, viem tak veľa ako s veľkou pravdepodobnosťou Victoria Beckham o čistiacich prostriedkoch.

© www.babicsdenisa.com/blog/sk© www.babicsdenisa.com/blog/sk

mám podozrenie, že práve preto sa mi pravidelne stáva, že do roku a dňa ma osud postaví pred situáciu, o ktorej som v minulosti prednášala a ktorú teoreticky zvládam ľavou zadnou. teoreticky.

pred rokmi som mala veľmi jasné názory o tom, ako vychovávať dieťa. vtedy som ešte samozrejme dieťa vídavala iba na obrázkoch magazínov. medzi inými, pravidlo, že dieťa má spať vo svojej vlastnej posteli, u mňa nebolo ani hodné diskusii.

Alex spí pravidelne s nami v manželskej posteli už tretí týždeň. márne sa snažím prísť na to, kde došlo k veľkej chybe. asi keď mal Enrico obdobie hustých pracovných ciest. tak troška naliehal on, aby sme si ho priniesli k sebe, keď bol doma medzi jednou pracovnou cestou a druhou, a tak trošku aj ja, keď som bola bez Enrica a cítila som prázdno v posteli.

predošlá noc mala byť tá noc, keď som mala napraviť zlozvyk. ako som sa mýlila! Alexova neomyľná intuícia vedela pokiaľ  moje sily siahajú, aj vzhľadom na predošlé prebdelé noci.

takže okolo tretej ráno sme zase spali v trojke, s viditeľnou dávkou zadosťučinenia na Alexovej tvári. naša ratolesť si privlastnila miesto v strede medzi nami dvoma a na striedačku nám udeľovala kopance a buchnáty.  Enrico sa mi ráno sťažoval, že ho trafí vždy tam. či to bude tým, že je to najteplejšie miesto na tele? neviem, ktoré je najteplejšie miesto na mužskom tele. viem, že nás prinúti pomknúť sa na samý kraj postele a tak obaja s manželom spíme s vytŕčajúcimi končatinami von z jej obvodu.

viac fotiek k článku na www.babicsdenisa.com/blog

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Kupujúci Japonec? Neexistuje, tvrdia stánkari z vianočných trhov

Strávili sme jeden deň so stánkarmi, aby sme zistili ako vidia návštevníkov spoza svojich pultov.

SVET

Ukradnutú bránu z koncentračného tábora našli v Nórsku

Ukradli ju pred dvoma rokmi z Dachau.

NITRA

Na R1 budú nové odpočívadlá, plánujú ich navzájom prepojiť

Miesta budú určené aj pre kamióny zásobujúce Jaguar.


Už ste čítali?